Podzim

A mužstvo – 1.B třída sk. A

B mužstvo – III. třída sk. A

Dorost – Okresní přebor

Žáci – okresní soutěž

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování podzimu 2014/2015 (41,6 KiB, 496 hits)

DatumZačátekZápasMužstvoVýsledek
So 16.8.17:00FK Slavia Opava - SK Bohuslavice AA1:3 (1:2)
So 23.8.17:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol Štěpánkovice BB1:1 (0:1)
Ne 24.8.14:45SK Bohuslavice - TJ Slavia Malé Hošticedorost2:2 (1:1)
Ne 24.8.17:00SK Bohuslavice A - TJ OticeA6:3 (2:0)
Pá 29.8.17:00Tělovýchovná jednota Háj ve Slezsku - SK Bohuslavicežáci8:0
So 30.8.17:00TJ Slavia Píšť B - SK Bohuslavice BB1:1
Ne 31.8.14:45TJ Sokol Kobeřice - SK Bohuslavicedorost1:1(1:0)
Ne 31.8.10:00TJ Sokol Zlatníky - SK Bohuslavice AA4:0 (2:0)
So 6.9.14:45SK Bohuslavice - FK Bolaticežáci0:5(0:1)
So 6.9.16:30SK Bohuslavice B - TJ Tatran Štítina BB
Ne 7.9.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Haťdorost1:1(1:0)
Ne 7.9.16:30SK Bohuslavice A - Papírny ŽimroviceA4:3 (2:3)
So 13.9.14:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Štěpánkovicežáci4:9
So 13.9.13:15Sport - Club Pustá Polom - SK Bohuslavicedorost
Ne 14.9.16:00TJ Sokol Služovice - SK Bohuslavice BB
Ne 14.9.14:30Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Moravice - SK Bohuslavice AA2:6 (1:2)
So 20.9.16:00T.J. Sokol Šilheřovice - SK Bohuslavicežáci4:5
So 20.9.16:00SK Bohuslavice B - SK Meteor StrahoviceB4:3(2:1)
Ne 21.9.13:45SK Bohuslavice - FK Kylešovicedorost4:1(4:1)
Ne 21.9.16:00SK Bohuslavice A - Tělovýchovná jednota Krásné LoučkyA1:2 (0:1)
So 27.9.14:15SK Bohuslavice - TJ Spartak Chuchelnážáci
So 27.9.13:15TJ Sokol Slavkov - SK Bohuslavicedorost2:2
So 27.9.16:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol SudiceB
Ne 28.9.16:00SK Bohuslavice A - FC Slavoj Olympia BruntálA3:2 (1:0)
So 4.10.13:30TJ Darkovice - SK Bohuslavicežáci0:8
So 4.10.15:30SK Moravan Oldřišov B - SK Bohuslavice BB2:3 (0:1)
So 4.10.15:30TJ Družstevník Úvalno - SK Bohuslavice AA3:5 (2:1)
Ne 5.10.13:15SK Bohuslavice - Družba Hlavnicedorost
So 11.10.13:15SK Bohuslavice - Tělovýchovná jednota Vřesinažáci2:1
So 11.10.15:00SK Bohuslavice B - SK Viktorie Chlebičov BB2:2(0:2)
Ne 12.10.12:45SK Bohuslavice - FK Darkovičkydorost1:1(0:1)
Ne 12.10.15:00SK Bohuslavice A - Tělovýchovná jednota Sokol ChomýžA6:1 (2:0)
So 18.10.15:00TJ Sokol Dobroslavice - SK Bohuslavice BB
Ne 19.10.15:00TJ Sokol Stěbořice - SK Bohuslavicedorost7:2
Ne 19.10.15:00TJ Spartak Chuchelná - SK Bohuslavice AA2:3 (1:2)
So 25.10.14:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol BudišoviceB
Ne 26.10.11:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Litultovicedorost4:0(3:0)
Ne 26.10.14:00SK Bohuslavice A - FK Velké HošticeA3:0 (1:0)
So 1.11.14:30FK Bolatice B - SK Bohuslavice B (hřiště B)B
So 1.11.14:00Fotbalový klub AVÍZO Město Albrechtice - SK Bohuslavice AA2:1 (0:1)
Ne 2.11.11:45TJ Sokol Holasovice - SK Bohuslavicedorost
Ne 9.11.14:00SK Bohuslavice - Tělovýchovná jednota Sokol Velké HeralticeA2:1 (1:1)