Jaro

A mužstvo – 1.B třída sk. A

B mužstvo – III. třída sk. A

Dorost – Okresní přebor

Žáci – okresní soutěž

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarníčásti sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování jara 2014/2015 (39,5 KiB, 737 hits)

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarníčásti sezóny ve formě xls souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Microsoft Excel).

  Rozlosování jara 2014/2015 (29,5 KiB, 530 hits)

DatumZačátekZápasMužžstvoVýsledek
Ne 29.3.15:00SK Bohuslavice A -– TJ Sokol ZlatníkyA5:1(2:1)
So 4.4.15:30Papírny ŽŽimrovice -– SK Bohuslavice AA5:2 (2:0)
Ne 5.4.13:15TJ Sokol Hať - SK Bohuslavicedorost
Ne 5.4.15:30TJ Tatran ŠŠtítina B - SK Bohuslavice BB1:1 (1:0)
So 11.4.15:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol SlužžoviceB1:1 (1:1)
Ne 12.4.13:15SK Bohuslavice - Sport - Club Pustá Polomdorost4:1 (4:0)
Ne 12.4.15:30SK Bohuslavice A - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní MoraviceA5:2 (2:0)
So 18.4.14:45SK Bohuslavice –- T.J. Sokol ŠŠilheřovicežžáci
So 18.4.13:15FK Kyleššovice -– SK Bohuslavicedorost
So 18.4.16:00SK Meteor Strahovice B - SK Bohuslavice BB
So 18.4.16:00Tělovýchovná jednota Krásné Loučky -– SK Bohuslavice AA0:0 (0:0)
Ne 26.4.14:00TJ Sokol ŠŠtěpánkovice - SK Bohuslavicežžáci
Ne 26.4.13:45SK Bohuslavice -– TJ Sokol Slavkovdorost
Ne 26.4.16:00TJ Sokol Sudice - SK Bohuslavice BB
Ne 26.4.16:00FC Slavoj Olympia Bruntál B - SK Bohuslavice AA2:4 (0:2)
So 2.5.14:45SK Bohuslavice - TJ Darkovicežžáci
So 2.5.16:30SK Bohuslavice B - SK Moravan Oldřiššov BB
Ne 3.5.-V O L N Odorost
Ne 3.5.16:30SK Bohuslavice A - TJ Družžstevník ÚvalnoA6:2 (2:0)
So 9.5.14:45FK Bolatice - SK Bohuslavicežžáci
So 9.5.16:00SK Viktorie Chlebičov B - SK Bohuslavice BB
So 9.5.16:30Tělovýchovná jednota Sokol Chomýžž -– SK Bohuslavice AA2:5 (2:0)
Ne 10.5.14:15FK Darkovičky - SK Bohuslavicedorost
So 16.5.17:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol DobroslaviceB
Ne 17.5.10:00TJ Spartak Chuchelná - SK Bohuslavicežžáci
Ne 17.5.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Stěbořicedorost
Ne 17.5.17:00SK Bohuslavice A - TJ Spartak ChuchelnáA3:1 (1:1)
So 23.5.15:15SK Bohuslavice - Tělovýchovná jednota Háj ve Slezskužžáci
So 23.5.17:00SK Bohuslavice B –- Tělovýchovná jednota Slavia Píšťš BB
So 23.5.17:00FK Velké Hošštice -– SK Bohuslavice AA0:3 (0:0)
Ne 24.5.14:45SK Bohuslavice - Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřicedorost
So 30.5.17:00Tělovýchovná jednota Sokol ŠŠtěpánkovice B - SK Bohuslavice BB2:2 (1:0)
Ne 31.5.14:45TJ Slavia Malé Hošštice -– SK Bohuslavicedorost
Ne 31.5.15:00Tělovýchovná jednota Vřesina - SK Bohuslavicežžáci
Ne 31.5.17:00SK Bohuslavice A - Fotbalový klub AVÍZO Město AlbrechticeA2:1 (0:0)
So 6.6.17:00SK Bohuslavice B -– FK Bolatice BB
So 6.6.-V O L N Odorost
Ne 7.6.17:00Tělovýchovná jednota Sokol Velké Heraltice -– SK Bohuslavice AA2:3 (0:2)
So 13.6.17:00Tělovýchovná jednota Sokol Litultovice - SK Bohuslavicedorost
So 13.6.17:00TJ Otice - SK Bohuslavice AA5:4 (3:3)
Ne 14.6.17:00TJ Sokol Budiššovice - SK BohuslaviceB
Ne 21.6.17:00SK Bohuslavice - FK Slavia OpavaA4.2 (2:1)