Podzim

A mužstvo – 1.B třída sk. B

B mužstvo – III. třída sk. A

Dorost – Okresní soutěž

Žáci – okresní soutěž

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Podzim 2013/2014 (39,2 KiB, 1 hits)

DatumZačátekZápasMužžstvoVýsledek
So 17.8.17:00TJ Sokol Václavovice - SK Bohuslavice AA4:1 (3:0)
Ne 18.8.17:00SK Komárov - SK Bohuslavice BB3:3 (0:1)
So 24.8.15:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Slavkovžžáci
So 24.8.17:00SK Bohuslavice B - FK Bolatice BB3:4
Ne 25.8.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Kozmicedorost
Ne 25.8.17:00SK Bohuslavice A - TJ KlimkoviceA3:2 (1:1)
So 31.8.17:00TJ Vřesina - SK Bohuslavicedorost
Ne 1.9.17:00TJ Dubina Větřkovice - SK Bohuslavicežžáci
Ne 1.9.17:00TJ Sokol Sudice - SK Bohuslavice BB4:0
Ne 1.9.17:00TJ Sokol Hať - SK Bohuslavice AA1:1 (1:1)
Po 2.9.17:00TJ Sokol ŠŠilheřovice - SK Bohuslavicemini žžžáci
So 7.9.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Haťžžáci
So 7.9.16:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol ŠŠtěpánkovice BB5:0 (2:0)
Ne 8.9.16:30SK Bohuslavice A - FK Stará BěláA6:1 (2:0)
Po 9.9.17:00SK Bohuslavice - TJ Sokol Haťmini žžžáci
So 14.9.14:45SK Bohuslavice - FK Kyleššovicežžáci
So 14.9.16:30SK Moravan Oldřiššov B - SK Bohuslavice BB
Ne 15.9.10:00TJ Sokol Velké Heraltice - SK Bohuslavicedorost1:5(1:1)
Ne 15.9.16:30FC Vřesina - SK Bohuslavice AA1:2 (0:0)
So 21.9.12:30TJ Sokol Kozmice - SK Bohuslavicemini žžžáci
So 21.9.14:00TJ Sokol Kozmice - SK Bohuslavicežžáci
So 21.9.16:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol BudiššoviceB
Ne 22.9.13:45SK Bohuslavice - FK Bolaticedorost
Ne 22.9.16:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol Dolní LhotaA2:1 (2:0)
So 28.9.14:15SK Bohuslavice - TJ Slavia Píšťžžáci
So 28.9.16:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol Kozmice BB
Ne 29.9.13:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Hněvoššicedorost6:1
Ne 29.9.16:00SK Bohuslavice A - SK Meteor StrahoviceA4:1 (1:1)
Po 30.9.16:30SK Bohuslavice - FK Darkovičkymini žžžáci
So 5.10.15:30SK Meteor Strahovice B - SK Bohuslavice BB0:1 (0:1)
So 5.10.15:30TJ Velká Polom - SK Bohuslavice AA3:1 (2:0)
Ne 6.10.13:00TJ Sokol Litultovice - SK Bohuslavicežžáci
Ne 6.10.13:15TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavicedorost1:7(1:1)
Po 7.10.16:00TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavicemini žžžáci
So 12.10.13:45SK Bohuslavice - FK NOVA Vávrovicežžáci
So 12.10.15:30SK Bohuslavice B - TJ Slavia Píšť BB1:2 (1:1)
Ne 13.10.13:15SK Bohuslavice - FK Darkovičkydorost
Ne 13.10.15:30SK Bohuslavice A - FC Ostrava JIHA1:0 (4:1)
Po 14.10.16:00FC Hlučín - SK Bohuslavicemini žžžáci
So 19.10.12:15TJ Sokol Stěbořice - SK Bohuslavicežžáci
Ne 20.10.12:45TJ Sokol ŠŠilheřovice - SK Bohuslavicedorost
Ne 20.10.15:00SK Viktorie Chlebičov B - SK Bohuslavice BB
Ne 20.10.15:00FK Darkovičky - SK Bohuslavice AA4:1 (0:0)
Po 21.10.15:30SK Bohuslavice - TJ Vřesinamini žžáci
So 26.10.13:15SK Bohuslavice - Raduňžžáci
So 26.10.12:30TJ Sokol T칚kovice - SK Bohuslavicedorost
Ne 27.10.15:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol ŠŠilheřoviceA1:4 (0:2)
Po 28.10.15:30SK Bohuslavice - FC Baník Ostrava Cmini žžžáci
So 2.11.14:30TJ Sokol Dobroslavice - SK Bohuslavice BB
So 2.11.14:30TJ Darkovice - SK Bohuslavice AA5:3
Ne 3.11.12:15SK Bohuslavice - TJ Darkovicedorost
So 9.11.14:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol BěláB
Ne 10.11.14:00SK Bohuslavice - TJ Sokol HrabováA2:1 (1:0)