Jaro

A mužstvo – 1.B třída sk. B

B mužstvo – III. třída sk. A

Dorost – Okresní soutěž

Žáci – okresní soutěž

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování jaro 2013/2014 (189,9 KiB, 541 hits)

Rozlosování jarní části sezony 2013/2014 – SK Bohuslavice

DatumZačátekZápasMužstvoVýsledek
So 29.3.15:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol SudiceB
Ne 30.3.15:30SK Bohuslavice A - TJ Sokol HaťA0:4 (0:1)
So 5.4.15:30TJ Sokol ŠŠtěpánkovice B - SK Bohuslavice -BB
So 5.4.15:30FK Stará Bělá - SK Bohuslavice AA4:1 (3:0)
Ne 6.4.10:00TJ Sokol Hať - SK Bohuslavicežáci
So 12.4.16:00SK Bohuslavice B - SK Moravan Oldřišov BB
Ne 13.4.13:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Velké Heralticedorost9:1(6:0)
Ne 13.4.16:00FK Kyleššovice - SK Bohuslavicežáci
Ne 13.4.16:00SK Bohuslavice A - FC VřesinaA1:4 (0:3)
So 19.4.14:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Kozmicežáci
So 19.4.16:00TJ Sokol Dolní Lhota - SK Bohuslavice AA1:1 (0:1)
Ne 20.4.13:45FK Bolatice - SK Bohuslavicedorost0:2(0:1)
Ne 20.4.16:00TJ Sokol Budišovice - SK Bohuslavice BB
So 26.4.13:45TJ Sokol Hnìvošice - SK Bohuslavicedorost1:4(1:2)
So 26.4.14:00TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavicežáci
So 26.4.16:00TJ Sokol Kozmice B - SK Bohuslavice BB
Ne 27.4.16:00SK Meteor Strahovice - SK Bohuslavice AA3:3 (2:1)
So 3.5.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Litultovicežáci
So 3.5.16:00SK Bohuslavice B - SK Meteor Strahovice BB
Ne 4.5.14:15SK Bohuslavice - TJ Slavia Píšťdorost6:0(1:0)
Ne 4.5.16:30SK Bohuslavice A - TJ Velká PolomA3:2 (1:2)
So 10.5.16:30TJ Slavia Píšť B - SK Bohuslavice BB1:1 (0:1)
So 10.5.16:30FC Ostrava Jih - SK Bohuslavice AA1:4 (1:3)
Ne 11.5.14:00FK NOVA Vávrovice - SK Bohuslavicežáci2:0
Ne 11.5.14:15FK Darkovičky - SK Bohuslavicedorost2:1(1:1)
So 17.5.15:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Stìbořicežáci
So 17.5.17:00SK Bohuslavice B - SK Viktorie Chlebičov BB
Ne 18.5.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol šŠilheřovicedorost
Ne 18.5.17:00SK Bohuslavice - FK DarkovičkyA3:3 (1:2)
So 24.5.15:15SK Bohuslavice - TJ Dubina Větřkovicežáci
Ne 25.5.14:45SK Bohuslavice - TJ Vřesinadorost
Ne 25.5.17:00TJ Sokol ŠŠilheřovice - SK Bohuslavice AA2:3 (2:2)
So 31.5.17:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol DobroslaviceB
Ne 1.6.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol T칚kovicedorost
Ne 1.6.17:00SK Bohuslavice A - TJ DarkoviceA0:2 (0:0)
So 7.6.17:00TJ Sokol Hrabová - SK Bohuslavice AA4:1 (2:1)
Ne 8.6.10:00Raduň - SK Bohuslavicežáci
Ne 8.6.14:45TJ Darkovice - SK Bohuslavicedorost
Ne 8.6.15:00TJ Sokol Bělá - SK Bohuslavice BB
So 14.6.17:00FK Bolatice B - SK Bohuslavice BB
So 14.6.17:00TJ Klimkovice - SK Bohuslavice AA4:1 (1:1)
St 18.6.17:00TJ Sokol Slavkov - SK Bohuslavicežáci
So 21.6.17:00SK Bohuslavice B - SK KomárovB
Ne 22.6.17:00SK Bohuslavice - TJ Sokol VáclavoviceA2:1 (1:1)