Podzim

A mužstvo – 1.B třída sk. B

B mužstvo – III. třída sk. A

Dorost – Okresní soutěž

Žáci – okresní soutěž

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování SK Bohuslavice - podzim 2012/2013 (38,4 KiB, 641 hits)

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě dokumentu MS Excel.

  Rozlosování SK Bohuslavice - podzim 2012/2013 (37,5 KiB, 546 hits)

Rozlosování podzimní části sezony 2012/2013 – SK Bohuslavice

DatumZačátekZápasMužžstvoVýsledek
So 18.8.17:00TJ Sokol Dobroslavice - SK Bohuslavice BB0:1 (0:1)
Ne 19.8.14:45TJ Sokol Kozmice - SK Bohuslavicedorost3:7 (1:6)
Ne 19.8.17:00TJ Sokol Kozmice - SK Bohuslavice AA3:1 (1:0)
So 25.8.17:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol BěláB5:2 (2:1)
Ne 26.8.14:45SK Bohuslavice - TJ SK Raduňdorost5:2 (3:1)
Ne 26.8.17:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol HaťA3:1 (3:0)
So 1.9.14:45TJ Sokol T칚kovice - SK Bohuslavicežžáci7:1
So 1.9.17:00TJ Sokol Dolní Lhota - SK Bohuslavice AA3:2 (1:1)
Ne 2.9.V O L N Odorost
Ne 2.9.17:00TJ Sokol Budiššovice - SK Bohuslavice BB1:4 (0:1)
So 8.9.14:30SK Bohuslavice - TJ Sokol ŠŠilheřovicežžáci
So 8.9.16:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol SudiceB2:2
Ne 9.9.14:15SK Bohuslavice - TJ Slavia Malé Hoššticedorost1:2(0:1)
Ne 9.9.16:30SK Bohuslavice A - TJ Lokomotiva OstravaA8:1 (2:1)
So 15.9.14:30TJ Darkovice - SK Bohuslavicežžáci
So 15.9.16:30TJ Sokol Hněvoššice - SK Bohuslavicedorost1:4(1:1)
So 15.9.16:30FK Velké Hošštice B - SK Bohuslavice BB4:6 (2:1)
So 15.9.16:30Finstal Lučina - SK Bohuslavice AA1:5 (1:0)
So 22.9.14:00SK Bohuslavice - TJ Sokol Haťžžáci7:3
So 22.9.16:00SK Bohuslavice B - SK Moravan Oldřiššov BB2:1 (2:0)
Ne 23.9.13:45SK Bohuslavice - FK Bolaticedorost3:0(2:0)
Ne 23.9.16:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol VřesinaA7:3 (4:1)
So 29.9.14:00SK Bohuslavice - TJ Slavia Píšťžžáci
So 29.9.16:00TJ Sokol Kobeřice B - SK Bohuslavice BB2:1 (1:1)
Ne 30.9.13:45TJ Darkovice - SK Bohuslavicedorost3:4(2:3)
Ne 30.9.16:00TJ Darkovice - SK Bohuslavice AA1:5 (0:3)
So 6.10.V O L N Ožžáci
So 6.10.15:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol ŠŠtěpánkovice BB2:3 (1:1)
Ne 7.10.13:15SK Bohuslavice - TJ Háj ve Slezskudorost6:0(4:0)
Ne 7.10.15:30SK Bohuslavice A - TJ Sokol HrabováA3:4
So 13.10.13:30SK Bohuslavice - TJ Sokol Velké Heralticežáci
So 13.10.15:30SK Bohuslavice B - TJ Slavia Píšť BB2:0
Ne 14.10.13:15SK Bohuslavice - FK Darkovičkydorost1:2(0:1)
Ne 14.10.15:30SK Bohuslavice A - FK DarkovičkyA3:1 (2:0)
So 20.10.15:00Sportovní Klub Komárov - SK Bohuslavicedorost5:3(2:3)
So 20.10.15:00TJ Velká Polom - SK Bohuslavice AA1:4 (0:1)
Ne 21.10.15:00Sportovní Klub Komárov - SK Bohuslavice BB2:2 (0:1)
So 27.10.15:00SK Bohuslavice B - SK Meteor Strahovice BB1:1 (0:1)
Ne 28.10.12:45SK Bohuslavice - TJ Vřesinadorost4:4(3:0)
Ne 28.10.15:00SK Bohuslavice A - SK Meteor StrahoviceA0:1 (0:0)
So 3.11.14:30TJ Klimkovice - SK Bohuslavice AA1:4 (0:1)
Ne 4.11.12:15TJ Sokol ŠŠilheřovice - SK Bohuslavicedorost2:2(1:1)
Ne 4.11.14:30TJ Vřesina - SK Bohuslavice BB7:1 (5:1)
So 10.11.14:00SK Bohuslavice B - SK Viktorie Chlebičov BB2:0 (0:0)
Ne 11.11.11:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Velké Heralticedorost4:1 (4:0)
Ne 11.11.14:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol Krásné PoleA9:0 (4:0)
Připomínky zasílejte na petrkocian@volny.cz