Jaro

A mužstvo – 1.B třída sk. B

B mužstvo – III. třída sk. A

Dorost – Okresní soutěž

Žáci – okresní soutěž

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování Jaro 2013 (208,0 KiB, 623 hits)

Rozlosování jarní části sezony 2012/2013 – SK Bohuslavice

DatumZačátekZápasMužžstvoVýsledek
So 23.3.15:00TJ Sokol Bělá - SK Bohuslavice BB
Ne 24.3.10:30TJ SK Raduň - SK Bohuslavicedorost
Ne 24.3.15:00TJ Sokol Hať - SK Bohuslavice AA2:0 (0:0)
So 30.3.15:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol BudiššoviceB
Ne 31.3.15:30SK Bohuslavice A - TJ Sokol Dolní LhotaA2:1 (1:0)
So 6.4.15:30TJ Lokomotiva Ostrava - SK Bohuslavice A (škvára)A2:2 (1:2)
Ne 7.4.13:15TJ Slavia Malé Hošštice - SK Bohuslavicedorost
Ne 7.4.15:30TJ Sokol Sudice - SK Bohuslavice BB
So 13.4.16:00SK Bohuslavice - FK Velké Hošštice BB3:1 (2:0)
Ne 14.4.13:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Hněvoššicedorost4:1 (2:0)
Ne 14.4.16:00SK Bohuslavice A - Finstal LučinaA3:0 (2:0)
So 20.4.16:00SK Moravan Oldřišov B - SK BohuslaviceB1:2 (0:1)
Ne 21.4.10:00TJ Sokol Hať - SK Bohuslavicežžáci
Ne 21.4.13:45FK Bolatice - SK Bohuslavice (hřišště B)dorost2:2 (1:1)
Ne 21.4.16:00TJ Sokol Vřesina - SK Bohuslavice AA0:0 (0:0)
So 27.4.14:00SK Bohuslavice - TJ Darkovicežžáci2:6
So 27.4.16:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol Kobeřice BB0:2 (0:1)
Ne 28.4.13:45SK Bohuslavice - TJ Darkovicedorost10:0
Ne 28.4.16:00SK Bohuslavice A - TJ DarkoviceA0:1 (0:1)
So 4.5.14:30TJ Sokol ŠŠilheřovice - SK Bohuslavicežžáci
So 4.5.16:30TJ Sokol ŠŠtěpánkovice B - SK Bohuslavice BB
So 4.5.16:30TJ Sokol Hrabová - SK Bohuslavice AA3:2 (2:0)
Ne 5.5.14:30TJ Háj ve Slezsku - SK Bohuslavice (hřišště B)dorost
So 11.5.14:30SK Bohuslavice - TJ Sokol T칚kovicežžáci
So 11.5.16:30TJ Slavia Píšť B - SK Bohuslavice BB
Ne 12.5.14:15FK Darkovičky - SK Bohuslavicedorost1:0 (0:0)
Ne 12.5.16:30FK Darkovičky - SK Bohuslavice AA1:0 (0:0)
So 18.5.14:45TJ Sokol Velké Heraltice - SK Bohuslavicežžáci
So 18.5.17:00SK Bohuslavice B - Sportovní Klub KomárovB
Ne 19.5.14:45SK Bohuslavice - Sportovní Klub Komárovdorost
Ne 19.5.17:00SK Bohuslavice A - TJ Velká PolomA2:0 (1:0)
So 25.5.17:00SK Meteor Strahovice B - SK Bohuslavice BB
So 25.5.17:00TJ Vřesina - SK Bohuslavice Bdorost
Ne 26.5.17:00SK Meteor Strahovice - SK Bohuslavice AA2:2 (1:1)
So 1.6.15:00TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavicežžáci
So 1.6.17:00SK Bohuslavice - TJ VřesinaB1:5 (0:3)
Ne 2.6.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol ŠŠilheřovicedorost
Ne 2.6.17:00SK Bohuslavice A - TJ KlimkoviceA2:0 (0:0)
So 8.6.17:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol DobroslaviceB
Ne 9.6.14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Kozmicedorost
Ne 9.6.17:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol KozmiceA2:1 (2:0)
Ne 16.6.10:00TJ Sokol Velké Heraltice - SK Bohuslavicedorost
Ne 16.6.15:00SK Viktorie Chlebičov B - SK BohuslaviceB
Ne 16.6.17:00TJ Sokol Krásné Pole - SK Bohuslavice AA
Připomínky zasílejte na petrkocian@volny.cz nebo na tel 731 130 142