Podzim

1.A třída sk. A

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování podzim 2011-2012 SK Bohuslavice (46,6 KiB, 521 hits)

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě dokumentu MS Excel.

  Rozlosování podzim 2011-2012 SK Bohuslavice (37,5 KiB, 535 hits)

Rozlosování podzimní části sezony 2010/2011 – SK Bohuslavice

DatumZačátekZápasMístoMužstvoVýsledek
13.8. (So)17:00SK Bohuslavice B - SK Moravan Oldřišov BdomaB2:1 (1:1)
20.8. (So)17:00SK Bohuslavice B - SK Meteor Strahovice BdomaB0:2 (0:1)
25.8. (Čt)17:30SK Bohuslavice - SK Meteor Strahovicedomadorost1:4 (0:2)
21.8. (Ne)17:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol SlavkovdomaA0:1 (0:1)
27.8. (So)17:00TJ Ludgeřovice - SK Bohuslavice AvenkuA2:0 (2:0)
28.8. (Ne)14:45TJ Sokol Kozmice - SK Bohuslavicevenkudorost2:2 (1:1)
28.8. (Ne)17:00TJ Sokol Bělá - SK Bohuslavice BvenkuB1:5 (0:0)
3.9. (So)16:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol Štěpánkovice BdomaB1:5 (0:4)
4.9. (Ne)10:00TJ Sokol Hať - SK Bohuslavicevenkužáci0:6
4.9. (Ne)14:15SK Bohuslavice - FK Bolaticedomadorost2:2(2:2)
4.9. (Ne)16:30SK Bohuslavice A - TJ Tatran ŠtítinadomaA1:2 (0:2)
10.9. (So)14:00SK Bohuslavice - Tj Sokol Šilveřovicedomažáci9:1
10.9. (So)16:00SK Bohuslavice B - TJ Slavia Píšť BdomaB1:2 (1:1)
11.9. (Ne)13:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Hněvošicedomadorost5:1(2:1)
11.9. (Ne)16:00SK Bohuslavice A - FK Velké HošticedomaA1:3 (0:2)
17.9. (So)16:00TJ Sokol Krásné Pole - SK Bohuslavice AvenkuA1:4 (0:0)
18.9. (Ne)14:00TJ Darkovice - SK Bohuslavicevenkužáci0:2
18.9. (Ne)16:00TJ Otice - SK Bohuslavicevenkudorost1:4(1:3)
18.9. (Ne)16:00FK Velké Hoštice B - SK Bohuslavice BvenkuB2:1 (0:1)
24.9. (So)16:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol DobroslavicedomaB0:3 (0:2)
25.9. (Ne)13:30TJ Vřesina - SK Bohuslavicevenkužáci0:10(0:4)
25.9. (Ne)13:45SK Bohuslavice - TJ SK Raduňdomadorost2:0(1:0)
25.9. (Ne)16:00SK Bohuslavice A - FC BílovecdomaA2:1(1:1)
1.10. (So)13:30SK Bohuslavice - TJ Sokol Štěpánkovicedomažáci1:0
1.10. (So)15:30TJ Sokol Sudice - SK Bohuslavice BvenkuB5:1 (1:0)
2.10. (Ne)13:15TJ Sokol Služovice - SK Bohuslavicevenkudorost1:5(0:2)
2.10. (Ne)15:30TJ Sokol Štěpánkovice - SK Bohuslavice AvenkuA4:2 (2:0)
8.10. (So)13:00SK Bohuslavice - TJ Slavia Píšťdomažáci7:0
8.10. (So)15:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol BudišovicedomaB8:1 (3:0)
9.10. (Ne)12:45SK Bohuslavice - TJ Moravicedomadorost1:2(0:2)
9.10. (Ne)15:00SK Bohuslavice A - TJ HeřmanicedomaA0:4 (0:2)
15.10. (So)15:00TJ Sokol Kobeřice B - SK Bohuslavice BvenkuB2:0 (2:0)
16.10. (Ne)15:00Sportovní klub Komárov - SK Bohuslavicevenkudorost3:4(2:2)
16.10. (Ne)15:00TJ Sokol Kobeřice - SK Bohuslavice AvenkuA3:2 (1:1)
22.10. (So)11:45TJ Háj ve Slezsku - SK Bohuslavicevenkudorost2:3(1:2)
22.10. (So)14:30SK Bohuslavice B - Sportovní klub KomárovdomaB0:1
23.10. (Ne)14:30SK Bohuslavice A - FC Slavoj Bruntál - Staré MěstodomaA0:0 (0:0)
29.10. (So)14:00Sport - Club Pustá Polom B - SK Bohuslavice BvenkuB2:1 (1:0)
30.10. (Ne)11:45SK Bohuslavice - TJ Slavia Malé Hošticedomadorost4:3(2:2)
30.10. (Ne)10:00FK Sokol Mokré Lazce - SK Bohuslavice AvenkuA0:0
6.11. (Ne)14:00TJ Háj ve Slezsku B - SK Bohuslavice BvenkuB0:5
6.11. (Ne)14:00FK Bolatice - SK Bohuslavice AvenkuA2:0 (0:0)
13.11. (Ne)13:30SK Bohuslavice A - TJ Sokol MarkvartovicedomaA2:2 (0:0)
Připomínky zasílejte na petrkocian@volny.cz