Jaro

1.A třída sk. A

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování jarní části sezony 2010/2011 - SK Bohuslavice (208,5 KiB, 686 hits)

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarní části sezóny ve formě dokumentu MS Excel.

  Rozlosování jarní části sezony 2010/2011 - SK Bohuslavice (37,5 KiB, 612 hits)

Rozlosování jarní části sezony 2010/2011 – SK Bohuslavice

DatumZačátekZápasMužstvoVýsledek
Připomínky zasílejte na petrkocian@volny.cz
24.3. (So)15:00SK Bohuslavice B - TJ Háj ve Slezsku BB1:3 (1:3)
25.3. (Ne)15:00SK Bohuslavice - FK BolaticeA0:3 (0:2)
31.3. (So)15:30SK Meteor Strahovice B - SK Bohuslavice BB1:1 (1:1)
1.4. (Ne)13:15SK Meteor Strahovice - SK Bohuslavicedorost7:0(1:0)
1.4. (Ne)15:30TJ Sokol Slavkov - SK Bohuslavice AA0:0
7.4. (So)15:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol BěláB2:3 (2:2)
8.4. (Ne)13:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Kozmicedorost6:1(4:1)
8.4. (Ne)15:30SK Bohuslavice A - TJ LudgeřoviceA1:0 (1:0)
14.4. (So)15:30TJ Sokol Štěpánkovice B - SK Bohuslavice BB5:3 (0:0)
14.4. (So)15:30TJ Tatran Štítina - SK Bohuslavice AA2:1 (1:1)
15.4. (Ne)13:15FK Bolatice - SK Bohuslavicedorost11:2
21.4. (So)13:45TJ Sokol Hněvošice - SK Bohuslavicedorost1:2(0:1)
21.4. (So)14:00TJ Sokol Šilheřovice - SK Bohuslavicežáci
21.4. (So)16:00TJ Slavia Píšť B - SK Bohuslavice BB3:1 (1:1)
22.4. (Ne)10:00FK Velké Hoštice - SK Bohuslavice AA2:0 (0:0)
28.4. (So)14:00SK Bohuslavice - TJ Darkovicežáci7:0
28.4. (So)16:00SK Bohuslavice B - FK Velké Hoštice BB4:0
29.4. (Ne)13:45SK Bohuslavice - TJ Oticedorost4:0(0:0)
29.4. (Ne)16:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol Krásné PoleA4:1 (3:0)
5.5. (So)VOLNOžáci
5.5. (So)16:30TJ Sokol Dobroslavice - SK Bohuslavice BB3:1
6.5. (Ne)10:30TJ SK Raduň - SK Bohuslavicedorost0:4 (0:3)
6.5. (Ne)16:30FC Bílovec - SK Bohuslavice AA4:2 (1:0)
12.5. (So)14:30SK Bohuslavice - TJ Vřesinažáci5:0(0:0)
12.5. (So)16:30SK Bohuslavice B - TJ Sokol SudiceB1:3 (1:2)
13.5. (Ne)14:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Služovicedorost8:0(4:0)
13.5. (Ne)16:30SK Bohuslavice A - TJ Sokol ŠtěpánkoviceA2:3 (1:2)
19.5. (So)15:00Tj Sokol Štěpánkovice - SK Bohuslavicežáci0:0
19.5. (So)17:00TJ Heřmanice - SK Bohuslavice AA5:1 (1:1)
20.5. (Ne)14:00TJ Moravice - SK Bohuslavicedorost3:6(0:3)
20.5. (Ne)17:00TJ Sokol Budišovice - SK Bohuslavice BB2:2 (1:1)
26.5. (So)15:00TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavicežáci
26.5. (So)17:00SK Bohuslavice B - TJ Sokol Kobeřice BB3:0 (1:0)
27.5. (Ne)14:45SK Bohuslavice - Sportovní klub Komárovdorost6:0(2:0)
27.5. (Ne)17:00SK Bohuslavice A - TJ Sokol KobeřiceA1:0 (0:0)
2.6. (So)13:30Sportovní klub Komárov - SK Bohuslavice BB1:2 (1:0)
2.6. (So)15:00SK Bohuslavice - TJ Sokol Haťžáci
3.6. (Ne)14:45TJ Slavia Malé Hoštice - SK Bohuslavicedorost8:2(1:4)
3.6. (Ne)17:00FC Slavoj Bruntál / Staré Město - SK Bohuslavice AA2:2 (2:1)
9.6. (So)17:00SK Bohuslavice B - Sport - Club Pustá Polom BB0:5 (0:4)
10.6. (Ne)14:45SK Bohuslavice - TJ Háj ve Slezskudorost4:4(3:2)
10.6. (Ne)17:00SK Bohuslavice A - FK Sokol Mokré LazceA4:0 (1:0)
16.6. (So)17:00SK Moravan Oldřišov B - SK Bohuslavice BB3:3
17.6. (Ne)17:00TJ Sokol Markvartovice - SK Bohuslavice AA3:6 (1:3)