Podzim

1.A třída sk. A

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování podzim 2010/2011 (24,0 KiB, 681 hits)

Rozlosování podzimní části sezony 2010/2011 – SK Bohuslavice

DatumZačátekZápasMužstvoVýsledek
14.8. (So)17:00TJ Sokol Šilheřovice - SK Bohuslavice "A"A0:2 (0:1)
21.8. (So)17:00SK Bohuslavice "B" - FK Bolatice "B"B2:7 (1:5)
22.8. (Ne)14:45SK Bohuslavice - FK BolaticeDorost7:1 (0:1)
22.8. (Ne)17:00SK Bohuslavice "A" - FK BolaticeA3:1 (0:1)
28.8. (So)17:00TJ Sokol Hať "B" - SK Bohuslavice "B"B5:5 (3:2)
28.8. (So)17:00FC Biocel Vratimov - SK Bohuslavice "A"A4:2 (1:0)
28.8. (So)14:45TJ Sokol Litultovice - SK BohuslaviceDorost7:0(5:0)
29.8. (Ne)10:00TJ Sokol Hať - SK BohuslaviceŽáci1:0(0:0)
4.9. (So)15:00SK Bohuslavice - TJ Sokol ŠtěpánkoviceŽáci1:2 (1:1)
4.9. (So)17:00SK Bohuslavice "B" - TJ Sokol Štěpánkovice "B"B1:3 (1:0)
5.9. (Ne)14:45SK Bohuslavice - TJ Háj ve SlezskuDorost3:3 (0:1)
5.9. (Ne)17:00SK Bohuslavice "A" - FK Velké HošticeA1:1 (1:1)
11.9. (So)14:30SK Bohuslavice - TJ Slavia PíšťŽáci1:3
11.9. (So)16:30SK Bohuslavice "B" - TJ Slavia Píšť "B"B2:2 (0:0)
12.9. (Ne)14:15SK Bohuslavice - TJ Slavia PíšťDorost4:1(0:1)
12.9. (Ne)16:30SK Bohuslavice "A" - TJ Sokol SlavkovA1:2 (1:1)
18.9. (So)14:30TJ Sokol Šilheřovice - SK BohuslaviceŽáci8:1(4:1)
18.9. (So)16:30TJ Sokol Krásné Pole - SK Bohuslavice "A"A1:0 (0:0)
19.9. (Ne)10:00FK Velké Hoštice "B" - SK Bohuslavice "B"B0:3 (0:2)
19.9. (Ne)14:15TJ Sokol Služovice - SK BohuslaviceDorost0:3(0:1)
25.9. (So)14:30SK Bohuslavice - TJ VřesinaŽáci2:3(1:1)
25.9. (So)16:30SK Bohuslavice "B" - TJ Sokol Kobeřice "B"B2:4 (0:2)
26.9. (Ne)14:15SK Bohuslavice - TJ VřesinaDorost4:3 (2:0)
26.9. (Ne)16:30SK Bohuslavice "A" - TJ Sokol KobeřiceA2:0 (1:0)
28.9. (Út)14:15TJ Sokol Šilheřovice - SK BohuslaviceDorost4:2(3:0)
28.9. (Út)16:30TJ Háj ve Slezsku "B" - SK Bohuslavice "B"B0:3 (0:2)
3.10. (Ne)16:00TJ Sokol Budišovice - SK BohuslaviceB2:4
3.10. (Ne)16:00TJ Sokol Štěpánkovice - SK Bohuslavice "A"A1:1 (0:1)
3.10. (Ne)SK Bohuslavice - VOLNOŽáci
3.10. (Ne)14:00TJ Moravice - SK BohuslaviceDorost3:3(2:2)
9.10. (So)15:30SK Bohuslavice "B" - TJ Sokol SudiceB2:1 (1:1)
10.10. (Ne)13:15TJ Háj ve Slezsku - SK BohuslaviceŽáci6:0
10.10. (Ne)13:15SK Bohuslavice - SK KomárovDorost5:0(3:0)
10.10. (Ne)15:30SK Bohuslavice "A" - FK Sokol Mokré LazceA2:2 (0:0)
16.10. (So)13:30SK Bohuslavice - TJ Sokol HněvošiceŽáci0:0
16.10. (So)15:30TJ Sokol Dobroslavice - SK Bohuslavice "B"B3:2
17.10. (Ne)14:30TJ Sokol Jakartovice - SK BohuslaviceDorost2:5 (0:3)
17.10. (Ne)15:30FC Bílovec - SK Bohuslavice "A"A3:2 (1:2)
23.10 (So)13:00SK Bohuslavice - TJ DarkoviceŽáci0:1
23.10. (So)15:00SK Bohuslavice "B" - TJ Sokol BěláB0:3(0:2)
24.10 (Ne)12:45SK Bohuslavice - FK DarkovičkyDorost3:2(3:1)
24.10 (Ne)15:00SK Bohuslavice "A" - FC Slavoj Bruntál S.MěstoA1:4 (0:1)
30.10. (So)11:45TJ Darkovice - SK BohuslaviceDorost3:2(2:1)
30.10. (So)14:00SK Meteor Strahovice - SK Bohuslavice "B"B2:1
30.10. (So)14:00TJ Ludgeřovice - SK Bohuslavice "A"A0:1 (0:1)
6.11. (So)13:30SK Bohuslavice - TJ Moravan Oldřišov "B"B3:0 (1:0)
7.11. (Ne)11:45SK Bohuslavice - SK Meteor StrahoviceDorost0:9
7.11. (Ne)13:30SK Bohuslavice "A" - FK SK PolankaA0:4 (0:2)