Jaro

1.A třída sk. A

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarní části sezóny ve formě PDF souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader).

  Rozlosování s výsledky (62,6 KiB, 584 hits)

Rozlosování jarní části sezony 2010/2011 – SK Bohuslavice

DatumMužstvoZačátekSoupeřVýsledek
26.3. soB15:00SK Moravan Oldřišov "B" - SK Bohuslavice "B"1:2 (0:1)
27.3. nedorost12:45SK Meteor Strahovice - SK Bohuslavice2:3 (1:2)
27.3. neA15:00FK SK Polanka - SK Bohuslavice5:0 (3:0)
2.4. soB15:30SK Bohuslavice "B" - TJ Háj ve Slezsku "B"2:2 (1:2)
3.4. nedorost13:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Šilheřovice1:2 (0:0)
3.4. neA15:30SK Bohuslavice - TJ Sokol Šilheřovice1:1 (1:1)
9.4. soB15:30FK Bolatice "B" - SK Bohuslavice "B"1:3 (1:2)
10.4. nedorost13:15FK Bolatice - SK Bohuslavice1:0 (0:0)
10.4. nežáci13:30TJ Sokol Hněvošice - SK Bohuslavice1:1 (1:1)
10.4. neA15:30FK Bolatice - SK Bohuslavice0:2 (0:0)
16.4. sožáci14:00SK Bohuslavice - TJ Sokol Hať0:6 (0:3)
16.4. soB16.00SK Bohuslavice "B" - TJ Sokol Hať "B"0:2 (0:2)
17.4. nedorost13:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Litultovice0:7 (0:2)
17.4. neA16:00SK Bohuslavice - FC Biocel Vratimov1:4 (1:0)
23.4. sodorost13:15TJ Háj ve Slezsku - SK Bohuslavice3:1 (0:0)
23.4. sožáci14:00TJ Sokol Štěpánkovice - SK Bohuslavice2:0 (1:0)
23.4. soA16:00FK Velké Hoštice - SK Bohuslavice0:1 (0:0)
23.4. soB16:00TJ Sokol Štěpánkovice "B" - SK Bohuslavice "B"2:0 (2:0)
30.4. sožáci14:30TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavice1:0 (1:0)
30.4. soB16:30TJ Slavia Píšť "B" - SK Bohuslavice "B"2:1
1.5. nedorost14:15TJ Slavia Píšť - SK Bohuslavice5:2
1.5. neA16:30TJ Sokol Slavkov - SK Bohuslavice4:1 (1:0)
7.5. sožáci14:30SK Bohuslavice - TJ Sokol Šilheřovice1:6 (1:2)
7.5. soB16:30SK Bohuslavice "B" - FK Velké Hoštice "B"0:6
8.5. nedorost14:15SK Bohuslavice - TJ Sokol Služovice2:4
8.5. neA16:30SK Bohuslavice - TJ Sokol Krásné Pole0:1 (0:1)
14.5. sodorost16:30TJ Sokol Vřesina - SK Bohuslavice2:0 (1:0)
14.5. soB16:30TJ Sokol Kobeřice "B" - SK Bohuslavice "B"3:3
15.5. nežáci14:00TJ Sokol Vřesina - SK Bohuslavice1:0 (0:0)
15.5. neA16:30TJ Sokol Kobeřice - SK Bohuslavice2:0 (1:0)
21.5. soB17:00SK Bohuslavice "B" - Sokol Budišovice0:2
22.5. nedorost14:45SK Bohuslavice - TJ Moravice0:4
22.5. neA17:00SK Bohuslavice - TJ Sokol Štěpánkovice3:2 (2:2)
29.5. neA10:00FK Sokol Mokré Lazce - SK Bohuslavice3:1 (1:0)
29.5. nežáci15:00TJ Darkovice - SK Bohuslavice0:4 (0:1)
29.5. neB17:00TJ Sokol Sudice - SK Bohuslavice "B"4:2
29.5. nedorost17:00SK Komárov - SK Bohuslavice8:4 (2:2)
4.6. sožáci15:00SK Bohuslavice - TJ Háj ve Slezsku1:3 (0:2)
4.6. soB17:00SK Bohuslavice "B" - TJ Sokol Dobroslavice2:3
5.6. nedorost14:45SK Bohuslavice - TJ Sokol Jakartovice2:1 (0:1)
5.6. neA17:00SK Bohuslavice - FC Bílovec2:1 (2:1)
12.6. nedorost14:45FK Darkovičky - SK Bohuslavice4:3
12.6. neA17:00FC Slavoj Bruntál - St.Mìsto - SK Bohuslavice3:0
12.6. neB17:00TJ Sokol Bělá - SK Bohuslavice "B"3:3 (1:1)
18.6. soB17:00SK Bohuslavice "B" - SK Meteor Strahovice "B"5:4 (2:2)
19.6. nedorost14:45SK Bohuslavice - TJ Darkovice5:1(2:1)
19.6. neA17:00SK Bohuslavice - TJ Ludgeřovice3:1