Rozlosování podzim 2019

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarní části sezóny ve formě PDF a XLS souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader a MS Office nebo LibreOffice).

  Rozpis podzim 2019-2020 (286,0 KiB, 29 hits)

  Rozpis podzim 2019-2020 (13,1 KiB, 37 hits)

MužstvoDatumČasZápasVýsledek
ANe 11.8.201917:00Bohuslavice - Řepiště
ANe 18.8.201915:30Chuchelná - Bohuslavice
BNe 18.8.201917:00Sudice - Bohuslavice B
BSo 24.8.201917:00Štěpánkovice B - Bohuslavice B
ANe 25.8.201917:00Bohuslavice - Svinov
ASo 31.8.201914:00Ostrava Jih - Bohuslavice
žáciSo 31.8.201914:30Bohuslavice - Dobroslavice
BSo 31.8.201916:30Bohuslavice B - Kozmice B
žáciSo 7.9.201914:00Oldřišov - Bohuslavice
BSo 7.9.201916:00Dobroslavice - Bohuslavice B
ANe 8.9.201916:00Bohuslavice - Kozmice
žáciSo 14.9.201914:00Bohuslavice - Píšť
BSo 14.9.201916:00Bohuslavice B - Bělá
ASo 14.9.201916:00Klimkovice - Bohuslavice
BSo 21.9.201916:00Bolatice B - Bohuslavice B
žáciNe 22.9.201914:00Strahovice - Bohuslavice
ANe 22.9.201916:00Bohuslavice - Šilheřovice
BSo 28.9.201915:30Bohuslavice B - Strahovice B
ASo 28.9.201915:30Hrabová - Bohuslavice
žáciPo 30.9.201916:00Šilheřovice - Bohuslavice
BSo 5.10.201915:00Chuchelná B - Bohuslavice B
žáciNe 6.10.201910:00Hať - Bohuslavice
ANe 6.10.201915:00Bohuslavice - Darkovice
žáciSo 12.10.201913:00Bohuslavice - Mokré Lazce
BSo 12.10.201915:00Bohuslavice B - Šilheřovice B
ASo 12.10.201915:00Krásné Pole - Bohuslavice
BSo 19.10.201914:00Kobeřice B - Bohuslavice B
ANe 20.10.201914:00Bohuslavice - Rychvald
BSo 26.10.201914:00Bohuslavice B - Dolní Benešov B
ANe 27.10.201914:00Hať - Bohuslavice
BNe 3.11.201914:00Darkovičky B - Bohuslavice B
ANe 3.11.201914:00Strahovice - Bohuslavice
BSo 9.11.201913:30Bohuslavice B - Hať B

Časy a datumy našich žáků jsou jen orientační z důvodu častých výměn zápasů.
Případné nesrovnalosti zasílejte na e-mail frantafiurasek@seznam.cz nebo tel. 605457023.

TJ Slovan Ostrava – SK Bohuslavice 7:3 (4:1)

14. kolo I. B třída mužů sk. B – sobota 15.6.2019 15:00.
TJ Slovan Ostrava – SK Bohuslavice 7:3 (4:1)

Kozel Jan – Dihel Radek (C) (52. Mička Václav), Hrubý Filip (45. Štefek Petr), Kubiš Marek, Kocián Jiří – Strýček Michal – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš – Koval Miroslav.

Náhradníci : Mička Václav, Štefek Petr, Cigán Petr.

Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman
Masér: Piskoř Daniel

R: SZKUTA Petr, 1AR: JURYGÁČEK René, 2AR: HANDLÍŘ Drahoslav.

1:0 13. Trunkát David
1:1 25. Strýček Michal
2:1 34. Toma Jiří
3:1 42. Toma Jiří
4:1 43. Toma Jiří
5:1 47. Trunkát David
6:1 49. Ciesárik Lukáš
7:1 50. Valenčík David
7:2 63. Juchelka Michal
7:3 88. Juchelka Michal (penalta)

 

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté:  –0–.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým skončil: 3. místo; 44. bodů. Soutěž vyhrál: Slovan Ostrava 53. bodů.

Diváků: 80 platících.

SK Bohuslavice B – FK Darkovičky B 2:4 (1:2)

14. kolo III. třída mužů sk. A – čtvrtek 13.6.2019 17:00h.
SK Bohuslavice B – FK Darkovičky B 2:4 (1:2)

Cyrus Jakub – Štefek Petr , Štefek Jakub, Hrubý Filip, Benek Matěj – Barč Aleš, Kotzur Daniel, Dominik Ivio, Kozel Jan – Janoš Vojtěch (C),(15. Kučera Lukáš),(46. Zajíček Jan), Mička Václav.

Náhradníci : Zajíček Jan, Kučera Lukáš, Vitásek Jiří, Mika Ondřej, Liška Tomáš, Kučera Martin.

Hlavní pořadatel: Vitásek Vlastimil (Olin)
Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: PRASEK Beno, 1AR: ŠKROB Michal, 2AR: DUDA Milan.

0:1   6. Schebestik David
0:2 10. Hopkins Mark Keith
1:2 10. Kozel Jan
1:3 47. Gai Michal
2:3 50. Štefek Jakub
2:4 72. Adamčík Patrik

ŽK: Domácí: 60. Štefek Petr.
Hosté: 48. Schebestik David.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

30. diváků.

V tabulce náš B- tým skončil: 5. místo, 42. bodů; Soutěž vyhrály: Bolatice B 63. bodů.

SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:1)

26. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 9.6.2019 17:00.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:1)

Kozel Jan – Dihel Radek (C) (67. Baránek Jan), Hrubý Filip, Strýček Michal, Kocián Jiří – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš (63. Mička Václav) – Koval Miroslav, Štefek Roman.

Náhradníci : Mička Václav, Štefek Petr, Benek Matěj, Vitásek Jiří, Baránek Jan.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman
Masér: Piskoř Daniel

R: PŘEČEK Dušan, 1AR: PASTERČÁK Jozef, 2AR: KARAS Michal.

0:1  3. Černý Lukáš

ŽK: Domácí: 86. Baránek Jan.
Hosté:  34. Černý Lukáš, 53. Valík Pavel, 81. Nováček Jiří, 86. Lakva Petr, 90. Redzina Roman.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 2. místo; 44. bodů. Vede: Slovan Ostrava 50. bodů.

Diváků: 120 platících.