Archiv pro rubriku: Nezařazené

TJ Slovan Ostrava – SK Bohuslavice 7:3 (4:1)

14. kolo I. B třída mužů sk. B – sobota 15.6.2019 15:00.
TJ Slovan Ostrava – SK Bohuslavice 7:3 (4:1)

Kozel Jan – Dihel Radek (C) (52. Mička Václav), Hrubý Filip (45. Štefek Petr), Kubiš Marek, Kocián Jiří – Strýček Michal – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš – Koval Miroslav.

Náhradníci : Mička Václav, Štefek Petr, Cigán Petr.

Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman
Masér: Piskoř Daniel

R: SZKUTA Petr, 1AR: JURYGÁČEK René, 2AR: HANDLÍŘ Drahoslav.

1:0 13. Trunkát David
1:1 25. Strýček Michal
2:1 34. Toma Jiří
3:1 42. Toma Jiří
4:1 43. Toma Jiří
5:1 47. Trunkát David
6:1 49. Ciesárik Lukáš
7:1 50. Valenčík David
7:2 63. Juchelka Michal
7:3 88. Juchelka Michal (penalta)

 

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté:  –0–.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým skončil: 3. místo; 44. bodů. Soutěž vyhrál: Slovan Ostrava 53. bodů.

Diváků: 80 platících.

SK Bohuslavice B – FK Darkovičky B 2:4 (1:2)

14. kolo III. třída mužů sk. A – čtvrtek 13.6.2019 17:00h.
SK Bohuslavice B – FK Darkovičky B 2:4 (1:2)

Cyrus Jakub – Štefek Petr , Štefek Jakub, Hrubý Filip, Benek Matěj – Barč Aleš, Kotzur Daniel, Dominik Ivio, Kozel Jan – Janoš Vojtěch (C),(15. Kučera Lukáš),(46. Zajíček Jan), Mička Václav.

Náhradníci : Zajíček Jan, Kučera Lukáš, Vitásek Jiří, Mika Ondřej, Liška Tomáš, Kučera Martin.

Hlavní pořadatel: Vitásek Vlastimil (Olin)
Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: PRASEK Beno, 1AR: ŠKROB Michal, 2AR: DUDA Milan.

0:1   6. Schebestik David
0:2 10. Hopkins Mark Keith
1:2 10. Kozel Jan
1:3 47. Gai Michal
2:3 50. Štefek Jakub
2:4 72. Adamčík Patrik

ŽK: Domácí: 60. Štefek Petr.
Hosté: 48. Schebestik David.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

30. diváků.

V tabulce náš B- tým skončil: 5. místo, 42. bodů; Soutěž vyhrály: Bolatice B 63. bodů.

SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:1)

26. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 9.6.2019 17:00.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:1)

Kozel Jan – Dihel Radek (C) (67. Baránek Jan), Hrubý Filip, Strýček Michal, Kocián Jiří – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš (63. Mička Václav) – Koval Miroslav, Štefek Roman.

Náhradníci : Mička Václav, Štefek Petr, Benek Matěj, Vitásek Jiří, Baránek Jan.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman
Masér: Piskoř Daniel

R: PŘEČEK Dušan, 1AR: PASTERČÁK Jozef, 2AR: KARAS Michal.

0:1  3. Černý Lukáš

ŽK: Domácí: 86. Baránek Jan.
Hosté:  34. Černý Lukáš, 53. Valík Pavel, 81. Nováček Jiří, 86. Lakva Petr, 90. Redzina Roman.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 2. místo; 44. bodů. Vede: Slovan Ostrava 50. bodů.

Diváků: 120 platících.

SK Bohuslavice B – TJ Spartak Chuchelná B 2:1 (2:0)

26. kolo III. třída mužů sk. A – úterý 4.6.2019 17:30h.
SK Bohuslavice B – TJ Spartak Chuchelná B 2:1 (2:0)

Juchelka David – Štefek Petr (46. Vitásek Jiří), Štefek Jakub, Vitásek Vlastimil (Olin) – Benek Matěj – Barč Aleš (71. Vitásek Jan), Kocián Jiří (C), Buhla Daniel (46. Mika Ondřej), Kozel Jan (81. Škrob Michal) – Janoš Vojtěch , Mička Václav (55. Kučera Lukáš) .

Náhradníci : Zajíček Jan, Škrob Michal, Kučera Lukáš, Vitásek Jan, Vitásek Jiří, Mika Ondřej.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: PINČEK Milan, 1AR: KOTZUR Daniel, 2AR: BEDRUNKA Ladislav.

1:0 19. Mička Václav
2:0 38. Barč Aleš
2:1 80. Depta Matěj

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

50. diváků.

V tabulce náš B- tým: 4. místo, 42. bodů; Vedou: Bolatice B 60. bodů.

SK Meteor Strahovice – SK Bohuslavice 0:1 (0:1)

25. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 2.6.2019 16:00.
SK Meteor Strahovice – SK Bohuslavice 0:1 (0:1)

Kozel Jan – Strýček Michal, Hrubý Filip, Kubiš Marek, Dihel Radek (C) – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal (46. Janoš Jan), Štefek Tomáš (76. Janoš Vojtěch) – Koval Miroslav, Mička Václav (65. Baránek Jan).

Náhradníci : Janoš Jan, Janoš Vojtěch, Baránek Jan, Cigán Petr.

Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman
Masér: Piskoř Daniel

R: DVOŘÁK Martin, 1AR: ČECHÁČEK Petr, 2AR: JURČEK Ondřej.

0:1 11. Koval Miroslav

ŽK: Domácí: 64. Wicha Roman.
Hosté:  88. Janoš Jan.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 2. místo; 44. bodů. Vede: Slovan Ostrava 47. bodů.

Diváků: 151 platících.

Dorost: 10.kolo neděle 2.6.2019 10:00 hodin; 29. diváků.
SK Bohuslavice (Hať) – TJ Vítkov 5:6 (3:3)
Branky našeho dorostu: Kozák Josef, Fojtík Daniel, Škrob Michal, Bedrlík Vojtěch, Kalvar Tomáš.
V tabulce náš dorost: 10. místo; 6. bodů. Vede: Raduň ,,A,, 48. bodů.
Raduň ,,A,, zápas v dobru; náš dorost: konec sezóny.