Archiv autora: admin

Jaro

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarní části sezóny ve formě PDF a XLS souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader a MS Office nebo LibreOffice).

  Jaro 2020 (442,0 KiB, 17 hits)

  Jaro 2020 (12,6 KiB, 20 hits)

MužstvoDatumČasZápas
ASo 21.3.202015:00Řepiště - Bohuslavice
BSo 21.3.202015:00Hať B - Bohuslavice B
BSo 28.3.202015:30Bohuslavice B - Sudice
ANe 29.3.202015:30Bohuslavice - Chuchelná
BSo 4.4.202015:30Bohuslavice B - Štěpánkovice B
ASo 4.4.202015:30Svinov - Bohuslavice
BSo 11.4.202016:00Kozmice B - Bohuslavice B
ANe 12.4.202016:00Bohuslavice - Ostrava Jih
žáciSo 18.4.202014:00Bohuslavice - Oldřišov
BSo 18.4.202016:00Bohuslavice B - Dobroslavice
ANe 19.4.202016:00Kozmice - Bohuslavice
žáciSo 25.4.202014:30Píšť - Bohuslavice
BNe 26.4.202016:00Bělá - Bohuslavice B
ANe 26.4.202016:30Bohuslavice - Klimkovice
žáciSo 2.5.202014:30Bohuslavice - Šilheřovice
BSo 2.5.202016:30Bohuslavice B - Bolatice B
ANe 3.5.202016:30Šilheřovice - Bohuslavice
žáciÈt 7.5.202017:00Dobroslavice - Bohuslavice
BSo 9.5.202016:30Strahovice B - Bohuslavice B
ANe 10.5.202016:30Bohuslavice - Hrabová
žáciSo 16.5.202015:00Bohuslavice - Strahovice
BSo 16.5.202017:00Bohuslavice B - Chuchelná B
ASo 16.5.202017:00Darkovice - Bohuslavice
žáciSo 23.5.202015:00Bohuslavice - Hať
BSo 23.5.202015:00Šilheřovice B - Bohuslavice B
ANe 24.5.202017:00Bohuslavice - Krásné Pole
žáciPá 29.5.202017:00Mokré Lazce - Bohuslavice
BSo 30.5.202017:00Bohuslavice B - Kobeřice B
ASo 30.5.202017:00Rychvald - Bohuslavice
BNe 7.6.202017:00Dolní Benešov B - Bohuslavice B
ANe 7.6.202017:00Bohuslavice - Hať
BSo 13.6.202017:00Bohuslavice B - Darkovičky B
ANe 14.6.202017:00Bohuslavice - Strahovice

Časy a datumy našich žáků jsou jen orientační z důvodu častých výměn zápasů.
Případné nesrovnalosti zasílejte na e-mail frantafiurasek@seznam.cz nebo tel. 605457023.

SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:0)

8. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 22.9.2019 16:00.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:0)

Kozel Jan – Dihel Radek (C), Juchelka Michal, Kubiš Marek (46. Štefek Petr), Kotzur Daniel (71. Faika Martin) – Benek Matěj – Mička Václav, Skroch David, Janoš Jan, Štefek Tomáš – Kocián Radim (60. Mika Ondřej).

Náhradníci : Cigán Petr, Faika Martin, Štefek Petr, Mika Ondřej.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Mokrý Robert
Trenér: Juchelka David
Asistent trenéra 1: Juchelka Michal
Masér: Piskoř Daniel

R: BARČÍK Antonín, 1AR: ŠUJAN Stanislav, 2AR: CHLEBOVSKÝ Bohumír.

0:1 64. Petr Patrik (penalta)

ŽK: Domácí: 81. Dihel Radek, 87. Štefek Petr.
ŽK: Hosté:  13. Husárik Radim, 40. Ničman René, 75. Lasák Lukáš, 77. Sládek Ondřej, 85. Lakva Petr, 88. Machala Lukáš.
ČK: Domácí: –0–.
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 13. místo; 3. body. Soutěž vede: Hrabová; 16. bodů.

Diváků: 77 platících.

Žáci: 4. kolo; neděle 22.9.2019 13:00 hod.; Diváků: 35.
SK Meteor Strahovice – SK Bohuslavice 4:2 (2:2)
Branky našich žáků: Kolarčík Jakub, Dihel Patrik.
V tabulce naši žáci: 5. místo, 3 body. Soutěž vede: Mokré Lazce 12. bodů.

FK Bolatice B – SK Bohuslavice B 2:2 (1:1)

8. kolo III. třída mužů sk. A – sobota 21.9.2019 16:00.
FK Bolatice B – SK Bohuslavice B 2:2 (1:1)

Cigán Antonín (41. Pochopien Radim) – Faika Martin, Pochopien Radim (41. Kretek Michael), Hrubý Filip, Dominik Ivo (C) (37. Kučera Lukáš) (88. Piskoř Daniel) – Thiemel Filip, Cigán Petr, Šramel Michal, Benek Vítězslav – Mika Ondřej, Janoš Vojtěch.

Náhradníci : Buhla Daniel, Kučera Lukáš, Kretek Michael, Piskoř Daniel, Kozel Jan, Štefek Petr.

Vedoucí mužstva: Fiurášek František
Trenér: Štefek Jakub
Asistent trenéra 1: Vitásek Dalibor

R: RUČKA Jakub, 1AR: JARZAB Jaroslav, 2AR: BLOKSCHA Dalibor.

0:1 17. Janoš Vojtěch
1:1 25. Sikora Daniel
1:2 50. Mika Ondřej
2:2 60. Sikora Daniel

ŽK: Domácí: 88. Kretek Tomáš.
ŽK: Hosté:  63. Janoš Vojtěch.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš B- tým: 2. místo; 14. bodů. Soutěž vede: Dolní Benešov B; 16. bodů.

Diváků: 40 platících.

Rozlosování podzim 2019

Zde si můžete stáhnout rozlosování podzimní části sezóny ve formě PDF a XLS souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader a MS Office nebo LibreOffice).

  Rozpis podzim 2019-2020 (286,0 KiB, 88 hits)

  Rozpis podzim 2019-2020 (13,1 KiB, 86 hits)

MužstvoDatumČasZápasVýsledek
ANe 11.8.201917:00Bohuslavice - Řepiště
ANe 18.8.201915:30Chuchelná - Bohuslavice
BNe 18.8.201917:00Sudice - Bohuslavice B
BSo 24.8.201917:00Štěpánkovice B - Bohuslavice B
ANe 25.8.201917:00Bohuslavice - Svinov
ASo 31.8.201914:00Ostrava Jih - Bohuslavice
žáciSo 31.8.201914:30Bohuslavice - Dobroslavice
BSo 31.8.201916:30Bohuslavice B - Kozmice B
žáciSo 7.9.201914:00Oldřišov - Bohuslavice
BSo 7.9.201916:00Dobroslavice - Bohuslavice B
ANe 8.9.201916:00Bohuslavice - Kozmice
žáciSo 14.9.201914:00Bohuslavice - Píšť
BSo 14.9.201916:00Bohuslavice B - Bělá
ASo 14.9.201916:00Klimkovice - Bohuslavice
BSo 21.9.201916:00Bolatice B - Bohuslavice B
žáciNe 22.9.201914:00Strahovice - Bohuslavice
ANe 22.9.201916:00Bohuslavice - Šilheřovice
BSo 28.9.201915:30Bohuslavice B - Strahovice B
ASo 28.9.201915:30Hrabová - Bohuslavice
žáciPo 30.9.201916:00Šilheřovice - Bohuslavice
BSo 5.10.201915:00Chuchelná B - Bohuslavice B
žáciNe 6.10.201910:00Hať - Bohuslavice
ANe 6.10.201915:00Bohuslavice - Darkovice
žáciSo 12.10.201913:00Bohuslavice - Mokré Lazce
BSo 12.10.201915:00Bohuslavice B - Šilheřovice B
ASo 12.10.201915:00Krásné Pole - Bohuslavice
BSo 19.10.201914:00Kobeřice B - Bohuslavice B
ANe 20.10.201914:00Bohuslavice - Rychvald
BSo 26.10.201914:00Bohuslavice B - Dolní Benešov B
ANe 27.10.201914:00Hať - Bohuslavice
BNe 3.11.201914:00Darkovičky B - Bohuslavice B
ANe 3.11.201914:00Strahovice - Bohuslavice
BSo 9.11.201913:30Bohuslavice B - Hať B

Časy a datumy našich žáků jsou jen orientační z důvodu častých výměn zápasů.
Případné nesrovnalosti zasílejte na e-mail frantafiurasek@seznam.cz nebo tel. 605457023.