Archiv pro měsíc: Září 2019

TJ Sokol Hrabová – SK Bohuslavice 1:3 (1:1)

9. kolo I.B třída mužů sk. B – sobota 28.9.2019 15:30.
TJ Sokol Hrabová – SK Bohuslavice 1:3 (1:1)

Kozel Jan – Štefek Petr, Dihel Radek (C), Juchelka Michal, Kotzur Daniel (60. Cigán Pter) – Mička Václav, Strýček Michal, Skroch David, Štefek Tomáš – Faika Martin, Kocián Radim (80. Mika Ondřej).

Náhradníci :  Cigán Petr, Mika Ondřej.

Vedoucí mužstva: Mokrý Robert
Trenér: Juchelka David
Asistent trenéra 1: Juchelka Michal

R: HRŇA Petr, 1AR: KYSELÝ Jiří, 2AR: BARTOŠ Jan.

0:1   6. Kotzur Daniel
1:1 13. Forman Ivo
1:2 56. Strýček Michal
1:3 88. Štefek Tomáš

ŽK: Domácí: –0–.
ŽK: Hosté: 33. Štefek Petr, 78. Dihel Radek.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

V tabulce náš A- tým: 13. místo; 6. bodů. Soutěž vedou: Kozmice; 18. bodů.

Diváků: 80 platících.

SK Bohuslavice B – SK Meteor Strahovice B 0:8 (0:5)

9. kolo III. třída mužů sk. A – sobota 28.9.2019 15:30.
SK Bohuslavice B – SK Meteor Strahovice B 0:8 (0:5)

Maňák Marcel – Štefek Jakub (C), Breuer Martin, Hrubý Filip, Hruška Tomáš – Benek Vítězslav, Dominik Ivo, Šramel Michal (5. Zajíček Jan)(75. Piskoř Daniel), Barč Aleš – Krupa Jan (46. Cigán Antonín), Kučera Lukáš (56. Vitásek Dalibor).

Náhradníci :  Zajíček Jan, Piskoř Daniel, Vitásek Dalibor, Cigán Antonín.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Fiurášek František
Trenér: Dominik Ivo
Asistent trenéra 1: Vitásek Dalibor

R: PRASEK Beno, 1AR: BLOKSCHA Dalibor, 2AR: VANĚK Pavel.

0:1   6. Slavík Patrik
0:2 10. Hluchník Jan
0:3 15. Slavík Patrik
0:4 25. Slavík Patrik
0:5 35. Hluchník Jan
0:6 50. Kubiš Patrik
0:7 70. Peterek Tomáš
0:8 85. Hluchník Pavel

ŽK: Domácí: –0–.
ŽK: Hosté: –0–.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

V tabulce náš B- tým: 3. místo; 14. bodů. Soutěž vede: Dolní Benešov B; 19. bodů.

Diváků: 30 platících.

SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:0)

8. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 22.9.2019 16:00.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Šilheřovice 0:1 (0:0)

Kozel Jan – Dihel Radek (C), Juchelka Michal, Kubiš Marek (46. Štefek Petr), Kotzur Daniel (71. Faika Martin) – Benek Matěj – Mička Václav, Skroch David, Janoš Jan, Štefek Tomáš – Kocián Radim (60. Mika Ondřej).

Náhradníci : Cigán Petr, Faika Martin, Štefek Petr, Mika Ondřej.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Mokrý Robert
Trenér: Juchelka David
Asistent trenéra 1: Juchelka Michal
Masér: Piskoř Daniel

R: BARČÍK Antonín, 1AR: ŠUJAN Stanislav, 2AR: CHLEBOVSKÝ Bohumír.

0:1 64. Petr Patrik (penalta)

ŽK: Domácí: 81. Dihel Radek, 87. Štefek Petr.
ŽK: Hosté:  13. Husárik Radim, 40. Ničman René, 75. Lasák Lukáš, 77. Sládek Ondřej, 85. Lakva Petr, 88. Machala Lukáš.
ČK: Domácí: –0–.
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 13. místo; 3. body. Soutěž vede: Hrabová; 16. bodů.

Diváků: 77 platících.

Žáci: 4. kolo; neděle 22.9.2019 13:00 hod.; Diváků: 35.
SK Meteor Strahovice – SK Bohuslavice 4:2 (2:2)
Branky našich žáků: Kolarčík Jakub, Dihel Patrik.
V tabulce naši žáci: 5. místo, 3 body. Soutěž vede: Mokré Lazce 12. bodů.

FK Bolatice B – SK Bohuslavice B 2:2 (1:1)

8. kolo III. třída mužů sk. A – sobota 21.9.2019 16:00.
FK Bolatice B – SK Bohuslavice B 2:2 (1:1)

Cigán Antonín (41. Pochopien Radim) – Faika Martin, Pochopien Radim (41. Kretek Michael), Hrubý Filip, Dominik Ivo (C) (37. Kučera Lukáš) (88. Piskoř Daniel) – Thiemel Filip, Cigán Petr, Šramel Michal, Benek Vítězslav – Mika Ondřej, Janoš Vojtěch.

Náhradníci : Buhla Daniel, Kučera Lukáš, Kretek Michael, Piskoř Daniel, Kozel Jan, Štefek Petr.

Vedoucí mužstva: Fiurášek František
Trenér: Štefek Jakub
Asistent trenéra 1: Vitásek Dalibor

R: RUČKA Jakub, 1AR: JARZAB Jaroslav, 2AR: BLOKSCHA Dalibor.

0:1 17. Janoš Vojtěch
1:1 25. Sikora Daniel
1:2 50. Mika Ondřej
2:2 60. Sikora Daniel

ŽK: Domácí: 88. Kretek Tomáš.
ŽK: Hosté:  63. Janoš Vojtěch.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš B- tým: 2. místo; 14. bodů. Soutěž vede: Dolní Benešov B; 16. bodů.

Diváků: 40 platících.

SK Bohuslavice B – TJ Sokol Bělá 1:1 (1:1)

7. kolo III. třída mužů sk. A – neděle 15.9.2019 16:00.
SK Bohuslavice B – TJ Sokol Bělá 1:1 (1:1)

Cigán Antonín – Štefek Petr, Štefek Jakub, Benek Matěj, Dominik Ivo (C) – Buhla Daniel (46. Mička Václav), Faika Martin (80. Vitásek Jan), Janoš Jan, Kozel Jan – Mika Ondřej (56. Skroch David), Janoš Vojtěch (79. Thiemel Filip).

Náhradníci : Skroch David, Vitásek Jan, Kučera Lukáš, Mička Václav, Piskoř Daniel, Thiemel Filip.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Fiurášek František
Trenér: Štefek Jakub
Asistent trenéra 1: Pochopien Radim

R: ŠUMBERA Václav, 1AR: BLOKSCHA Dalibor, 2AR: VYBRANČÍK Rostislav.

0:1 15. David Daniel
1:1 21. Mika Ondřej

ŽK: Domácí: 32. Janoš Vojtěch, 59. Faika Martin, 66. Janoš Jan, 85. Thiemel Filip.
ŽK: Hosté:  38. Joško Petr, 48. Vybrančík Patrik, 59. David Daniel, 75. Klíšť Jiří.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš B- tým: 1. místo; 13. bodů. Soutěž vedou: Bohuslavice B; 13. bodů.

Diváků: 60 platících.