Archiv pro měsíc: Květen 2019

SK Bohuslavice – FC Ostrava Jih, zapsaný spolek 4:1 (1:1)

24. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 26.5.2019 17:00.
SK Bohuslavice – FC Ostrava Jih, zapsaný spolek 4:1 (1:1)

Kozel Jan – Štefek Roman, Hrubý Filip, Kubiš Marek, Dihel Radek (C) – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš (71. Mička Václav) – Koval Miroslav, Kotzur Daniel (34. Janoš Vojtěch).

Náhradníci : Mička Václav, Janoš Jan, Janoš Vojtěch, Baránek Jan.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman
Masér: Piskoř Daniel

R: ŠIŠTÍK Petr, 1AR: ŠVEC Marek, 2AR: KIELAR Jakub.

1:0 27. Štefek Tomáš
1:1 42. Kroupa David
2:1 54. Koval Miroslav
3:1 55. Heiduk Radim
4:1 66. Baránek Jan

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté:  45. Janoušek Tomáš .
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 2. místo; 41. bodů. Vede: Slovan Ostrava 44. bodů.

Diváků: 68 platících.

SK Bohuslavice B – TJ Sokol Šilheřovice B 4:5 (1:2)

24. kolo III. třída mužů sk. A – sobota 25.5.2019 17:00h.
SK Bohuslavice B – TJ Sokol Šilheřovice B 4:5 (1:2)

Baránek Jan – Dominik Ivo, Buhla Daniel, Hruška Tomáš – Vitásek Vlastimil (Olin) – Barč Aleš (69. Štefek Jakub), Cigán Petr, Strýček Michal, Kozel Jan (C) – Krupa Jan (62. Mika Ondřej), Mička Václav.

Náhradníci : Zajíček Jan, Škrob Michal, Mika Ondřej, Thiemel Martin, Šramel Michal, Štefek Jakub.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: KUZNÍK David, 1AR: HRUBÝ Filip, 2AR: ŽOFAJ Miroslav.

0:1 26. Lukáš Dominik
1:1 33. Strýček Michal
1:2 41. Jakubec Petr (penalta)
1:3 51. Lukáš Dominik
1:4 58. Šefl Ladislav
2:4 66. Strýček Michal
3:4 72. Strýček Michal
3:5 75. Lukáš Dominik
4:5 86. Štefek Jakub

ŽK: Domácí: 61. Dominik Ivo.
Hosté: 47. Nováček Jiří, 84. Kabeláč David, 86. Lukáš Dominik.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

35. diváků

V tabulce náš B- tým: 5. místo, 36. bodů; Vedou: Bolatice B 57. bodů.

TJ Sokol Štěpánkovice B – SK Bohuslavice B 0:1 (0:0)

23. kolo III. třída mužů sk. A – neděle 19.5.2019 16:30h.
TJ Sokol Štěpánkovice B – SK Bohuslavice B 0:1 (0:0)

Kozel Jan – Štefek Petr (82. Škrob Michal), Hrubý Filip, Vitásek Vlastimil (Olin) – Štefek Jakub (C) – Janoš Jan, Cigán Petr, Kučera Lukáš, Mika Ondřej – Buhla Daniel, Mička Václav.

Náhradníci : Zajíček Jan, Škrob Michal, Barč Aleš.

Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: TOMEŠ Vítězslav, 1AR: HARAZIM Josef, 2AR: BLOKSCHA Dalibor.

0:1 72. Mička Václav

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

40. diváků

V tabulce náš B- tým: 5. místo, 36. bodů; Vedou: Bolatice B 57. bodů.

FK Darkovice – SK Bohuslavice 0:1 (0:0)

23. kolo I. B třída mužů sk. B – sobota 18.5.2019 17:00.
FK Darkovice – SK Bohuslavice 0:1 (0:0)

Kozel Jan – Dihel Radek (C), Hrubý Filip, Kubiš Marek, Kotzur Daniel – Strýček Michal – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš (77. Mička Václav) – Janoš Vojtěch (88. Cigán Petr).

Náhradníci : Cigán Petr, Mička Václav.

Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman

R: FRYČ Lukáš, 1AR: DUDEK Matěj, 2AR: RITTER Jakub.

0:1 70. Kubiš Marek

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté:  –0–.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 3. místo; 38. bodů. Vede: Slovan Ostrava 41. bodů.

Diváků: 75 platících.

Dorost: 12. kolo; středa 15.5.2019 17:00hod.; 6 diváků.
SK Bohuslavice (Hať) – TJ Sokol Litultovice 1:9 (1:5)
Branky našeho dorostu: Kaluža Jiří.
V tabulce náš dorost: 9. místo, 6. bodů; Vede: Raduň ,,A,, 42. bodů.

Žáci: 10. kolo sobota 18.5.2019 15:00 hod.;  Diváků neuvedeno.
SK Bohuslavice – TJ Slavia Píšť 7:1 (3:0)
Branky našich žáků: Ostárek Adam, Vinárek Tomáš, Newrzella Daniel, Klemens Daniel, Dospíšil Vojtěch, Vitásek Jan, Vitásek Jakub.
V tabulce naši žáci: 6. místo, 11. bodů; Vede: Pustá Polom 34. bodů.

SK Bohuslavice – TJ Sokol Krásné Pole 0:2 (0:1)

22. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 12.5.2019 16:30h.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Krásné Pole 0:2 (0:1)

Kozel Jan – Štefek Roman, Hrubý Filip, Kotzur Daniel, Dihel Radek (C) (52. Janoš Vojtěch) – Strýček Michal – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Mička Václav (79. Cigán Petr) – Koval Miroslav (64. Štefek Tomáš).

Náhradníci : Cigán Petr, Janoš Vojtěch, Janoš Jan, Štefek Tomáš.

Hlavní pořadatel: Vitásek Vlastimil (Olin)
Vedoucí mužstva: Kučera Martin
Masér: Piskoř Daniel

R: MATULA Sebastián, 1AR: BARTEK Libor, 2AR: ŠIMÍK Martin.

0:1 27. Hampel Petr
0:2 47. Chrastina Jakub

ŽK: Domácí: 59. Skroch David.
Hosté:  84. Chobot Adam.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 3. místo; 35. bodů. Vede: Slovan Ostrava 40. bodů.

Diváků: 60 platících.

Dorost: 18. kolo; neděle 12.5.2019 14:15 hod.; 10 diváků.
SK Bohuslavice (Hať) – FK Nova Vávrovice 1:9 (0:4)
Branky našeho dorostu: Bedrlík Vojtěch.
V tabulce náš dorost: 9. místo, 6. bodů; Vede: Raduň ,,A,, 39. bodů.

Žáci: 8. kolo neděle 12.5.2019 14:30 hod.; 20 diváků.
SK Meteor Strahovice – SK Bohuslavice 4:1 (1:1)
Branky našich žáků: Vitásek Jan.
V tabulce naši žáci: 6. místo, 8. bodů; Vede: Pustá Polom 34. bodů.