TJ Sokol Štěpánkovice B – SK Bohuslavice B 0:1 (0:0)

23. kolo III. třída mužů sk. A – neděle 19.5.2019 16:30h.
TJ Sokol Štěpánkovice B – SK Bohuslavice B 0:1 (0:0)

Kozel Jan – Štefek Petr (82. Škrob Michal), Hrubý Filip, Vitásek Vlastimil (Olin) – Štefek Jakub (C) – Janoš Jan, Cigán Petr, Kučera Lukáš, Mika Ondřej – Buhla Daniel, Mička Václav.

Náhradníci : Zajíček Jan, Škrob Michal, Barč Aleš.

Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: TOMEŠ Vítězslav, 1AR: HARAZIM Josef, 2AR: BLOKSCHA Dalibor.

0:1 72. Mička Václav

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

40. diváků

V tabulce náš B- tým: 5. místo, 36. bodů; Vedou: Bolatice B 57. bodů.

FK Darkovice – SK Bohuslavice 0:1 (0:0)

23. kolo I. B třída mužů sk. B – sobota 18.5.2019 17:00.
FK Darkovice – SK Bohuslavice 0:1 (0:0)

Kozel Jan – Dihel Radek (C), Hrubý Filip, Kubiš Marek, Kotzur Daniel – Strýček Michal – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Štefek Tomáš (77. Mička Václav) – Janoš Vojtěch (88. Cigán Petr).

Náhradníci : Cigán Petr, Mička Václav.

Vedoucí mužstva: Juchelka David
Trenér: Kubiš Roman

R: FRYČ Lukáš, 1AR: DUDEK Matěj, 2AR: RITTER Jakub.

0:1 70. Kubiš Marek

ŽK: Domácí: –0–.
Hosté:  –0–.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 3. místo; 38. bodů. Vede: Slovan Ostrava 41. bodů.

Diváků: 75 platících.

Dorost: 12. kolo; středa 15.5.2019 17:00hod.; 6 diváků.
SK Bohuslavice (Hať) – TJ Sokol Litultovice 1:9 (1:5)
Branky našeho dorostu: Kaluža Jiří.
V tabulce náš dorost: 9. místo, 6. bodů; Vede: Raduň ,,A,, 42. bodů.

Žáci: 10. kolo sobota 18.5.2019 15:00 hod.;  Diváků neuvedeno.
SK Bohuslavice – TJ Slavia Píšť 7:1 (3:0)
Branky našich žáků: Ostárek Adam, Vinárek Tomáš, Newrzella Daniel, Klemens Daniel, Dospíšil Vojtěch, Vitásek Jan, Vitásek Jakub.
V tabulce naši žáci: 6. místo, 11. bodů; Vede: Pustá Polom 34. bodů.

SK Bohuslavice – TJ Sokol Krásné Pole 0:2 (0:1)

22. kolo I. B třída mužů sk. B – neděle 12.5.2019 16:30h.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Krásné Pole 0:2 (0:1)

Kozel Jan – Štefek Roman, Hrubý Filip, Kotzur Daniel, Dihel Radek (C) (52. Janoš Vojtěch) – Strýček Michal – Heiduk Radim, Skroch David, Juchelka Michal, Mička Václav (79. Cigán Petr) – Koval Miroslav (64. Štefek Tomáš).

Náhradníci : Cigán Petr, Janoš Vojtěch, Janoš Jan, Štefek Tomáš.

Hlavní pořadatel: Vitásek Vlastimil (Olin)
Vedoucí mužstva: Kučera Martin
Masér: Piskoř Daniel

R: MATULA Sebastián, 1AR: BARTEK Libor, 2AR: ŠIMÍK Martin.

0:1 27. Hampel Petr
0:2 47. Chrastina Jakub

ŽK: Domácí: 59. Skroch David.
Hosté:  84. Chobot Adam.
ČK: Domácí: –0–
ČK: Hosté: –0–.

 V tabulce náš A- tým: 3. místo; 35. bodů. Vede: Slovan Ostrava 40. bodů.

Diváků: 60 platících.

Dorost: 18. kolo; neděle 12.5.2019 14:15 hod.; 10 diváků.
SK Bohuslavice (Hať) – FK Nova Vávrovice 1:9 (0:4)
Branky našeho dorostu: Bedrlík Vojtěch.
V tabulce náš dorost: 9. místo, 6. bodů; Vede: Raduň ,,A,, 39. bodů.

Žáci: 8. kolo neděle 12.5.2019 14:30 hod.; 20 diváků.
SK Meteor Strahovice – SK Bohuslavice 4:1 (1:1)
Branky našich žáků: Vitásek Jan.
V tabulce naši žáci: 6. místo, 8. bodů; Vede: Pustá Polom 34. bodů.

SK Bohuslavice B – FC Dolní Benešov B 6:2 (2:1)

22. kolo III. třída mužů sk. A – sobota 11.5.2019 14:00h.
SK Bohuslavice B – FC Dolní Benešov B 6:2 (2:1)

Baránek Jan – Vitásek Vlastimil (Olin), Hrubý Filip, Benek Matěj (18. Dominik Ivo) – Barč Aleš (80. Kučera Lukáš), Štefek Jakub (C), Kozel Jan – Cigán Petr, Buhla Daniel – Krupa Jan (73. Mika Ondřej), Janoš Vojtěch.

Náhradníci : Zajíček Jan, Škrob Michal, Kučera Lukáš, Dominik Ivo, Mička Václav, Mika Ondřej.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: VRBA Martin, 1AR: STRÝČEK Michal, 2AR: BARÁNEK Petr.

1:0   5. Buhla Daniel
2:0 24. Gigán Petr
2:1 36. Husovský Richard
2:2 50. Stříbný Lukáš
3:2 56. Buhla Daniel (penalta)
4:2 59. Buhla Daniel
5:2 78. Mika Ondřej
6:2 83. Janoš Vojtěch

ŽK: Domácí: 17. Benek Matěj.
Hosté: 25; 55. Polák Jiří, 50. Husovský Richard, 85. Vaňura Marek.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: 55. Polák Jiří (2x žlutá karta).

55. diváků

V tabulce náš B- tým: 5. místo, 33. bodů; Vedou: Bolatice B 54. bodů.

TJ Sokol Hať B – SK Bohuslavice B 0:5 (0:3) Dohrávka

15. kolo III. třída mužů sk. A – středa 8.5.2019 17:00h.
TJ Sokol Hať B – SK Bohuslavice B 0:5 (0:3) Dohrávka

Kozel Jan – Štefek Petr (31. Kučera Lukáš), Štefek Jakub (C), Benek Matěj, Kotzur Daniel  – Mička Václav, Cigán Petr, Skroch David, Buhla Daniel (70. Zajíček Jan) – Janoš Jan (81. Škrob Michal), Janoš Vojtěch (65. Vitásek Vlastimil – Olin).

Náhradníci : Zajíček Jan, Škrob Michal, Kučera Lukáš, Vitásek Vlastimil (Olin).

Vedoucí mužstva: Vitásek Vlastimil (Žub)
Trenér: Vitásek Dalibor

R: PINČEK Milan, 1AR: ŠTVERKA Dalibor, 2AR: BLOKSCHA Dalibor.

0:1   2. Janoš Jan
0:2 10. Janoš Jan
0:3 30. Buhla Daniel
0:4 47. Janoš Vojtěch
0:5 81. Kučera Lukáš

ŽK: Domácí: 82. Štverka Lukáš.
Hosté: –0–.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.

40. diváků

V tabulce náš B- tým: 6. místo, 30. bodů; Vedou: Bolatice B 54. bodů.

Žáci: 11. kolo, pondělí 6.5.2019 17:00 hod. 25 Diváků.
TJ Sokol Šilheřovice – SK Bohuslavice 6:2 (2:2)
Branky našich žáků: Newrzella Daniel, Vitásek Jan.
V tabulce naši žáci: 6. místo, 8. bodů; Vede: Pustá Polom 31 bodů.

Dorost: 16. kolo, úterý 7.5.2019 17:00 hod. 18 Diváků DOHRÁVKA
SK Bohuslavice (Hať) – TJ Slavia Píšť 3:2 (2:2)
Branky našeho dorostu: Kalvar Tomáš, Bedrlík Vojtěch, Škrob Michal.
V tabulce náš dorost: 9. místo, 6. bodů; Vede: Raduň ,,A,, 36. bodů.