FK Darkovičky – SK Bohuslavice 7:1 (6:1)

16. kolo. I.A třída mužů sk. A – neděle 26.3.2017 15:00 h
FK Darkovičky – SK Bohuslavice 7:1 (6:1)
Gross Jakub – Kocián Jiří (11. Štefek Jakub), Kocián Petr, Kotzur Daniel ( 26. Hrubý Filip), Dihel Radek-K (72. Mička Václav) – Heiduk Radim, Cigán Petr,  Strýček Michal, Štefek Tomáš – Štefek Daniel, Vitásek Jan

Náhradníci: Štefek Jakub, Těžký Tomáš, Hrubý Filip, Cyrus Jakub, Mička Václav.
Trenér: Melecký Marcel
Vedoucí mužstva: Kocur René

R: Chlebovský Bohumír, AR1: Tilkeridis Nikola, AR2: Šafařík Pavel

1:0 16. Wicker Radek
2:0 24. Starý Jakub
3:0 26. Falgenträger Adam
4:0 30. Kremser Petr
5:0 35. Falgenträger Adam
5:1 39. Štefek Jakub
6:1 40. Falgenträger Adam
7:1 83. Duda Milan

Rozlosování Jaro 2017

Zde si můžete stáhnout rozlosování jarní části sezóny ve formě PDF a XLS souboru (pro prohlížení musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader a MS Office nebo LibreOffice).

  Jaro 2017 (13,8 KiB, 49 hits)

  Jaro 2017 (203,5 KiB, 30 hits)

MužžstvoDatumZačátekZápasVýsledek
Ane 26.3.201715:00Darkovičky - Bohuslavice
Bso 1.4.201715:30Bohuslavice B - Sudice
Ane 2.4.201715:30Bohuslavice - Štítina
Bso 8.4.201715:30Dobroslavice - Bohuslavice B
dorostne 9.4.201713:15Malé Hoštice - Bohuslavice
Ane 9.4.201715:30Štěpánkovice - Bohuslavice
Bso 15.4.201716:00Bohuslavice B - Závada
dorostne 16.4.201713:45Bohuslavice - Litultovice
Ane 16.4.201716:00Bohuslavice - Stará Bělá
žžáciso 22.4.201716:00Šilheřovice - Bohuslavice
Aso 22.4.201716:00Ludgeřovice - Bohuslavice
dorostne 23.4.201710:15Háj ve Slezsku - Bohuslavice
Bne 23.4.201716:00Služžovice - Bohuslavice B
dorostne 30.4.201714:15Bohuslavice - Slavkov
Bne 30.4.201716:30Dolní Benešov B - Bohuslavice B
Ane 30.4.201716:00Bohuslavice - Vítkov
žžácist 3.5.201716:30Štítina - Bohuslavice
dorostso 6.5.201713:30Vávrovice - Bohuslavice
žžáciso 6.5.201714:30Bohuslavice - Háj ve Slezsku
Bso 6.5.201716:30Bohuslavice B - Darkovice B
Aso 6.5.201716:30Krásné Loučky - Bohuslavice
žžácipá 12.5.201716:30Oldřišov - Bohuslavice
Bso 13.5.201716:30Oldřišov B - Bohuslavice B
Aso 13.5.201716:30Jakubčovice - Bohuslavice
dorostne 14.5.201714:15Bohuslavice - Vřesina
žžáciso 20.5.201715:00Bohuslavice - Štěpánkovice
Bso 20.5.201717:00Bohuslavice B - Štěpánkovice B
dorostne 21.5.201714:45Bohuslavice - Hať
Ane 21.5.201717:00Bohuslavice - Oldřišov
žžáciso 27.5.201714:30Dobroslavice - Bohuslavice
Bso 27.5.201717:00Hať B - Bohuslavice B
dorostne 28.5.201716:00Zlatníky - Bohuslavice
Ane 28.5.201717:00Kravaře - Bohuslavice
žžáciso 3.6.201715:00Bohuslavice - Píšť
Bso 3.6.201717:00Bohuslavice B - Strahovice B
dorostne 4.6.201714:45Bohuslavice - Bolatice
Ane 4.6.201717:00Bohuslavice - Mokré Lazce
Bso 10.6.201717:00Bohuslavice B - Darkovičky B
Ane 11.6.201717:00Bohuslavice - Bolatice
Aso 17.6.201715:00Chlebičov - Bohuslavice
Bso 17.6.201717:00Bolatice B - Bohuslavice B

SK Bohuslavice B-TJ Sokol Hať B 4:5 (2:4)

12. kolo. III. třída mužů sk. A – sobota 12.11.2016 13:00 h
SK Bohuslavice B-TJ Sokol Hať B 4:5 (2:4)
Cyrus Jakub – Hruška Tomáš, Hrubý Filip, Dominik Ivo  – Chlopčík Tomáš – Král Tomáš, Šramel Michal-C , Barč Aleš, Mička Václav – Kretek Tomáš, Vitásek Jan.

Náhradníci: Krupa Jan, Piskoř Lukáš, Cigán Petr, Štefek Daniel, Mika Ondřej.

Po dohodě s rozhodčím a oběma týmy z důvodu chladného počásí střídání stylem (hokejově).

Trenér: Vitásek Dalibor
Asistent:Fiurášek František
Vedoucí: Vitásek Vlastimil (Žub)

0:1 4.  Chmelař Radek
0:2 6.  Chmelař Radek
0:3 14. Tesař Michal
0:4 33. Heglas Adam
1:4 39. Kretek Tomáš
2:4 41. Štefek Daniel
2:5 74. Stariwicz Michal
3:5 84. Kretek Tomáš
4:5 88. Hrubý Filip

ŽK: Domácí: 54. Šramel Michal, 71. Hrubý Filip, 85. Dominik Ivo.
Hosté: 45. Štverka Lukáš, 80. Heglas Adam.